Anasayfa » İç Denetim | İç Denetim Danışmanlığı | İç denetçilik | Kamu İç Denetim » Yeni Nesil İç Denetim Eğitimi: İç Denetim Masterclass

Yeni Nesil İç Denetim Eğitimi: İç Denetim Masterclass

1

Değerli bağlantılarım, sevgili dostlarım, yaklaşık bir senedir üzerinde çalıştığımız eğitim projemizi sizlere duyurmak istiyorum.


Bilindiği üzere yıkıcı teknolojilerin etkisi altında çok hızlı sosyal, siyasi ve ekonomik değişimler yaşanıyor ve bu durum beraberinde ciddi iş risklerini getirmekte. Donanımlı iç denetçilere olan ihtiyacın gittikçe arttığını görmekteyiz. Bu yeni dönem, hızlı değişim ve dönüşüm gerçekleri temelinde iç denetçilerden farklı yetkinlikler talep edilmesine neden oluyor. Riski iyi anlamış, risk odaklı iç denetim araçlarını ve teknolojiyi denetimlerde kullanabilen, soft skills denilen kişisel becerileri ve iletişim yetkinliklerini en üst seviyede kazanmış iç denetçiler bu dönem organizasyonlarına sayısız fayda sağlıyorlar. 

Öte yandan dünyada ve ülkemizde bu değişim dalgası ile uyumlu, yeni dönemin gerektirdiği yetkinlikleri iç denetçilere sağlayabilecek, konuyu 360 derece ele alabilen ve teknik becerilerin yanı sıra soft skills becerilere de odaklanan iç denetim eğitimlerinin oldukça sınırlı olduğunu görmekteyiz. Kaliteli mesleki eğitimler mevcut olsa da, bu eğitimlerin teknoloji ve soft skills eğitimleri ile desteklenmesi gerekiyor.

Bu ihtiyaçtan hareketle, ekip arkadaşlarımız ile birlikte İç Denetim Masterclass adını verdiğimiz yeni nesil bir eğitim programı oluşturduk. İç denetim faaliyeti oluşturmaya yeni başlayan organizasyonlardan, mevcut iç denetim süreçlerini iyileştirmek ve günceli yakalamak isteyen organizasyonlara, iç denetim yöneticilerinden, mesleğe yeni adım atmayı planlayan profesyonellere kadar çok geniş bir yelpazede iç denetim alanında çalışan, çalışmayı planlayan veya hizmet sunmak isteyen herkese hitap edeceğini düşünüyoruz.

Bu programdan mezun olan tüm katılımcılarımızın ülkemize ve faaliyette bulundukları kurumlara mesleki anlamda büyük katkı sağlayacaklarına inanıyoruz.

Program 22 Kasım 2022 – 23 Şubat 2023 tarihleri arasında haftada 2 gün Salı ve Perşembe olacak şekilde akşam 19:30- 22:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Program ile ilgili başvuruyu www.bertankaya.com sitesinden yapabilirsiniz. Eğitim broşürü de siteden indirilebilmektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmadı

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Yukarıya Git