ICI Türkiye Kurumsal Risk Yönetimi Anketi 2020

Logo Seperate-2İç Kontrol Enstitüsü Türkiye (ICI Türkiye) “Türkiye’nin Şirketleri / ICI Kurumsal Risk Yönetimi Anketi 2020′yi düzenliyor. Anketin amacı, Türkiye’de şirketlerde/ kurumlarda kurumsal risk yönetimi uygulamalarına ilişkin mevcut durumun tespit edilmesi, ankete dair genel sonuçların paylaşılması ve bu çerçevede İç Kontrol Enstitüsü ve diğer meslek kuruluşları tarafından, Türkiye’de kurumsal risk yönetimi uygulamalarını geliştirmeye yönelik çalışmaların planlanmasıdır.

Ankete katılım sağlanarak verilecek cevaplar, ülkemizde kurumsal risk yönetiminin geliştirilmesi için büyük katkı sağlayacaktır. Anket sonucunda, şirketinizin kurumsal risk yönetimi olgunluğuna dair bir puan elde etmiş olacaksınız. Bu puanlama, verdiğiniz cevaplar çerçevesinde ICI Türkiye tarafından oluşturulmuş bir algoritma ile verilmektedir. Puanınızı genel anket ortalaması ile karşılaştırma şansı bulacaksınız.

Ayrıca ICI Türkiye tarafından ankete katılım sağlayan herkese keyifli bir webinar hediye edilecek. Ankete katılarak tüm soruları cevaplayanlar, 20 Haziran 2020 Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz “Yeni Dönemde Şirketlerin En Etkili Aracı: Kurumsal Risk Yönetimi” webinarımıza katılabilecekler. Ayrıca anketimizi katılabilecek diğer kişi ve kurumlar ile paylaşabilirseniz büyük katkı sağlamış olursunuz.

Çok teşekkür ederiz.

ANKETE KATILIM İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ 

 

Bir Cevap Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmadı

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yukarıya Git